denygdesign – webdesign a reklama

Hledáte někoho spolehlivého, kreativního a za rozumnou cenu?

Co Vám můžeme nabídnout

Nerozdělujte zbytečně projekt mezi několik firem a agentur. U nás se Vám postaráme o celý Váš projekt od A do Z.

webové stránky

Vytvoříme Vám na míru postavené webové stránky s funkčním obsahem a originálním designem. Dostane se Vám maximální péče a kompletním zajištěním Vaší webové prezentace. Počínaje od hostingu, domény, přes SSL certifikát, zálohy, optimalizace až po grafický design na míru a responzivitu.

Grafické práce

Zajistíme Vám zpracování reklamní a propagační grafiky na míru, tvorbu loga a logomanuálu, letáků, plakátů, vizitek, info grafiky, webdesignu, samolepek, bannerů, retuší, mockupů a tím to rozhodně nekončí...

Logo & logomanuál

Logo společnosti je jedním z hlavních aspektů vaší firmy, jeho tvary a barvy vás odlišují od konkurence a tvoří povědomí o značce. Náš tým pro Vás připraví originální, jednoduché a zapamatovatelné logo včetně logomanuálu - jak logo používat.

Sociální sítě

Říkáte si, že na sociálních sítích už je snad opravdu každý a potřebovali byste tam dostat vaši firmu? Vytvoříme Vám grafické bannery, úvodní a profilovou fotku, nastavíme business manager a rádi Vám se vším poradíme a zasvětíme do prostředí sociálních sítí.

Potisk oblečení

Potřebujete potisknout trička na rozlučku, rodinný výlet nebo pařbu s kamarády? Nejen to Vám můžeme zajistit a polepit, ale také mikiny, dresy, kšiltovky a další stylový oblečení.

velkoplošný tisk

Naše tiskové stroje uspokojí vaše požadavky na rychlost dodání, kvalitu tisku a to vše za přijatelné ceny. Ať už se jedná o billboardy, bannery a nebo světelné reklamy. Vyzkoušejte tiskové kvality našich strojů, rádi vám na požádání bezplatně natiskneme vzorky barevného rozsahu.

Tiskoviny

Vytvoříme Vám grafický návrh a dle potřeby i následný tisk plakátů, letáků, samolepek, dárkových voucherů a dalších tiskovin.

vizitky

Nepodceňujte význam vizitek. Vizitka je stále důležitou součástí každé společnosti. Vytváří celkový dojem a vnímání Vaší firmy nejen zákazníky ale i partnery.

polepy aut a výloh

Dejte Vaší firemní káře a obchodu šmrnc a odlište se od konkurence. Zpracujeme pro vás grafické náhledy a následný polep vašich firemních aut a výloh.